Ik ontving vandaag het bericht: Uw bericht op het Stamboom Forum is aangepast door een moderator. In het bericht (https://www.stamboomforum.nl/subfora/103/2/67170/0) staat de reden van aanpassing.
Natuurlijk heb ik op de gegeven link geklikt om te zien welke regel(s) ik kennelijk overtreden heb (hoewel ik al enige tijd niet meer gepost heb)
Dat geeft de volgende response: Helaas... de door u opgevraagde pagina bestaat niet (meer) binnen de Stamboom Forum website
Graag een PB met de bedoelde reden.
Grtn
Hallo Jan, het hoeft niet persé een fout van jou geweest te zijn. Het kan ook zijn dat de titel van een bericht is gewijzigd om het overzicht van de onderwerpen zo duidelijk mogelijk te houden.
Het kan ook zo zijn dat het een oud bericht is waar een emailadres openlijk in staat vermeld. Zodra ik die tegenkom wijzig ik het bericht direct wegens privacy bescherming. Dit heb ik de laatste tijd wel een paar keer gedaan (maar weet niet meer welke).
Maar dat de link niet werkt is niet OK, dus dit ga ik doorgeven, dat komt goed.
Dank voor het melden!
Hallo Jan, de URL die je geeft is inderdaad niet meer geldig, dit bericht is verwijderd. We kunnen er helaas niet meer achterkomen wat de reden daarvan is.