stamboomforum

Forum logoHelpdesk » Verbastering achternaam = opgelost



Profiel afbeelding

Betreft Genealogie Online

Mijn achternaam is: Naudin ten Cate ('ten' met een kleine t). Zo is mijn stamboom ook aangeleverd. In de publicatie staat nu echter steeds: Naudin Ten Cate (met hoofdletter T). Dit is niet juist. Hoe is dat te wijzigen of te voorkomen? In het GEDCOM bestand staat het goed.

W.F.H. Naudin ten Cate - 8 nov 2015 - 15:18

Tsja is gewoon een spellingsregel voor correct Nederlands anno nu.............dus kan niet gewijzigd denk ik. Het programma zal automatisch omzetten naar correct Nederlands..........?

https://onzetaal.nl/taaladvies/advies/hoofdletters-in-namen-nynke-van-der-sluis-nynke-van-der-sluis

Annemarie57 - 8 nov 2015 - 15:27

Op de volgende pagina van Genealogie Online kunt u dit probleem oplossen:

https://www.genealogieonline.nl/mijn/beheer/instellingen.php

Rodion Farjon - 8 nov 2015 - 15:35

Dit is onzin Annemarie57. In de link staat, dat de letter klein blijft als er een ander deel van de achternaam voor staat.

W.F.H. Naudin ten Cate - 8 nov 2015 - 16:31

Hartelijk dank Rodion Farjon, het probleem is opgelost en de publicatie gewijzigd.

W.F.H. Naudin ten Cate - 8 nov 2015 - 16:35


Sorry daarheb ik overheen gelezen dan Fijn dat het  toch is opgelost.

Annemarie57 - 8 nov 2015 - 17:01







De auteur van het eerste bijdrage in dit bericht heeft aangegeven dat de vraag is beantwoord of het probleem is opgelost.

Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het Stamboom Forum dient u eerst in te loggen! Nog geen lid? Registratie is gratis en snel!


Inloggen Registreer nu