stamboomforum

Forum logoHelpdesk » 4 maanden niet genoten abonnement opgelost



Profiel afbeelding

Ik krijg nu het bericht dat ik mijn abonnement kan gaan verlengen. Oorspronkelijk had ik het ook in mei betaald, maar ik heb 4 maanden op proefabonnement gestaan, onterecht. Mij is na veel moeite beloofd om het abonnement tot september door te laten lopen, dus kan mijn abonnement dus alstublieft doorlopen tot september? Daarna wil ik wel weer gaan betalen.

Nienke Oudbier-Wiarda 2 - 11 mei 2020 - 17:05 (laatst bijgewerkt 11 mei 2020 — 17:06 door auteur)

We gaan er naar kijken, komt goed.

Yolanda Lippens - 13 mei 2020 - 14:07

Dat u weer een herinnering heeft gehad klopt niet, dat lijkt gebaseerd op de oude datum.

Als u naar https://www.genealogieonline.nl/mijn/profiel/ ziet u dan een einddatum in september?

Bob Coret - 22 mei 2020 - 14:50

Ja, nu staat dat er wel, ik neem aan dat ik dan niet meer van die herinneringsmailtjes krijg tot 9 september?

Nienke Oudbier-Wiarda - 22 mei 2020 - 17:24


Fijn! Als het goed is niet... als het wel gebeurd, direct aan de bel trekken.

Yolanda Lippens - 22 mei 2020 - 18:31







De auteur van het eerste bijdrage in dit bericht heeft aangegeven dat de vraag is beantwoord of het probleem is opgelost.

Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het Stamboom Forum dient u eerst in te loggen! Nog geen lid? Registratie is gratis en snel!


Inloggen Registreer nu