stamboomforum

Forum logoHelpdesk » Hulpvraag bij een probleem opgelost



Profiel afbeelding

Beste Forum,

Zeer waarschijnlijk heb ik niet de juiste plek om mijn vraag te stellen, maar ik zit met een probleem.

Graag zou ik mijn lidmaatschap/registratie Genealogie online willen stopzetten en mij daarna weer aanmelden.

Dit om weer opnieuw te starten.

Het lukt mij niet, zou u mij daarmee kunnen helpen?

Met vriendelijke groet,

Janny Franssens

<uw emailadres is door de moderator verwijderd>

Janny Franssens - 24 feb 2019 - 18:33 (laatst bijgewerkt 24 feb 2019 — 18:45 door moderator)

Beste Janny, waarom zou je dit willen doen? Als het om een gepubliceerde stamboom gaat, kun je die in je account bij beheer verwijderen waarna je overnieuw kunt beginnen.

Yolanda Lippens - 24 feb 2019 - 18:46

Probleem is dat ik opnieuw wil beginnen met mailadressen en wachtwoorden, daarom eerst alles wissen. Is dat ook mogelijk? Ik ben nog niet met stamboom begonnen. Waar kan ik beheer vinden om mijn mailadressen en wachtwoorden te verwijderen en opnieuw in te voeren? Met vriendelijke groet, Janny Franssens

Janny Franssens - 24 feb 2019 - 19:26 (laatst bijgewerkt 24 feb 2019 — 19:41 door auteur)


Je kunt je emailadres en wachtwoord in je account veranderen.

Yolanda Lippens - 25 feb 2019 - 10:59







De auteur van het eerste bijdrage in dit bericht heeft aangegeven dat de vraag is beantwoord of het probleem is opgelost.

Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het Stamboom Forum dient u eerst in te loggen! Nog geen lid? Registratie is gratis en snel!


Inloggen Registreer nu