stamboomforum

Forum logoHelpdesk » fout bij R. Dongelmans opgelost



Profiel afbeelding

Ik zou graag met Bob Coret zelf in contact willen komen daar er bij iemand een fout staat en hier niet op wordt gereageerd. Misschien dat Bob Coret die fout kan wijzigen, voordat de persoon ik kwestie ziet dat hij overleden zou zijn, terwijl hij nog springlevend is.

Met vriendelijke groet,

Marijke van der Sluis-Derogee

Marijke van der Sluis-Derogee - 9 jul 2018 - 15:53

Tip, zoeken naar moderator, Servicedesk, => https://www.stamboomforum.nl/servicedesk/0/0
Profiel van moderator op Stamboom Forum = https://www.stamboomforum.nl/profiel/15
Profiel van moderator op het Stamboom Forum => https://www.stamboomforum.nl/profiel/42389

Deden - 10 jul 2018 - 01:17

Hallo Marijke, ik denk dat dhr. Bob Coret niet verantwoordelijk is, voor eventuelle fouten die er op b.v. "genealogieonline" staan. En zeker niet zonder meer kan of mag verwijderen. Het beste kan u volgens mij contact opnemen met R. Dongelmans zelf. B.v.b. via zijn profiel      : Neem contact op.   Succes verder.

DHv. E. - 10 jul 2018 - 11:48

Beste DHv.E.,

Ik snap dat Bob Coret niet verantwoordelijk is voor eventuele fouten, maar wil proberen via hem een fout te laten corrigeren omdat ik zo'n 2 maanden geleden al contact heb opgenomen met R. Dongelmans maar hierop wordt niet gereageerd. Via FB ben ik ook naar hem aan het zoeken geweest en daar heeft hij voor het laatst in 2011 op gezeten. Misschien leeft hij intussen niet meer. Ook familieleden van hem heb ik benaderd maar ook geen reactie. Vandaar dat ik nu met Bob Coret contact probeer op te nemen om de fout te laten herstellen.

 

Marijke van der Sluis

Marijke van der Sluis-Derogee - 10 jul 2018 - 13:08

@Marijke,

Heeft U wat gedaan met de links van Deden en rechtstreeks met Bob Coret contact opgenomen? 

U zou in de titel ook nog kunnen vermelden en beginnen met: Aan Dhr. Bob Coret enz.

Feitelijk zou indien de overl.datum wordt weggehaald de persoon moeten worden afgeschermd.

Vr.groet,

Everardus Rollema - 10 jul 2018 - 14:41

Beste heer Rollema,

Dat heb ik gedaan. Ik heb een berichtje gestuurd naar: https://www.stamboomforum.nl/profiel/15 .

Met vriendelijke groet,

Marijke van der Sluis

Marijke van der Sluis-Derogee - 10 jul 2018 - 16:02

Deden - 10 jul 2018 - 21:27

Omdat die persoon niets met genealogie doet en ik dit toevallig tegenkwam en wel iets met genealogie doe. Maar als het zoveel problemen geeft om iets te laten veranderen laat ik het hierbij, daar ik geen zin heb in hele discussies wat ik wel en niet kan doen. Het is niet voor mij zelf maar voor een ander die als overleden vermeld staat en ik deze persoon persoonlijk ken en dus springlevend is.

Marijke van der Sluis-Derogee - 10 jul 2018 - 21:39

@Marijke,

Je hebt je best gedaan.

Groet,

Everardus

Everardus Rollema - 10 jul 2018 - 21:46

Everardus, dat dacht ik ook dat ik m'n best heb gedaan, maar helaas.

Marijke van der Sluis-Derogee - 10 jul 2018 - 22:12

@ Marijke, Inderdaad u heeft uw best gedaan met dank voor uw reactie.
Voor anderen is het vaak moeilijk te bewijzen, dat iemand wel is overleden.
Er zijn ook nogal wat mensen die graag anoniem en onvindbaar willen zijn.
Voor genealogen was dat altijd een probleem, ook voor nieuwe publicaties.
Iemand mischien nog in leven? Dan is privacy wetgeving van toepassing,
https://www.stamboomforum.nl/familienamen/2/65639/0/denhaag_1951
Voor belangstellenden, => https://www.genealogieonline.nl/privacy.php

Deden - 10 jul 2018 - 22:27


Beste mensen,

Even ter informatie. Ik heb intussen met de heer R. Dongelmans contact gehad en het probleem is opgelost.

Met vriendelijke groet,

Marijke van der Sluis

Marijke van der Sluis-Derogee - 4 aug 2018 - 16:01







De auteur van het eerste bijdrage in dit bericht heeft aangegeven dat de vraag is beantwoord of het probleem is opgelost.

Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het Stamboom Forum dient u eerst in te loggen! Nog geen lid? Registratie is gratis en snel!


Inloggen Registreer nu