stamboomforum

Forum logoHelpdesk » "Voor gezien' melden bij aanknopingspunten opgelost



Profiel afbeelding

Betreft Genealogie Online

Sinds een week komt er bij de 'aanknopingspunten' in mijn account geen knop meer voor melden van 'overeenkomst, etc.'. Wel voor links en de grijze rondjes met vraagteken. Ik gebruik W7 en FF 48.0.2. Kunt u mij vertellen hoe dit te verbeteren; instellingen?

met vriendelijke groet, Hubert.

Hubert van Steenes - 4 sep 2016 - 16:11


Op mijn melding van 04-09 l.l. heb ik geen enkele reactie mogen ontvangen. Echter heb ik inmiddels gevonden waaraan dit 'mankement' ligt.

Bij het oproepen van de aanknopingspunten d.m.v. de link: "Bekijk de mogelijke aanknopingspunten met andere publicaties" verschijnt keurig het keuzevenstertje voor afmelding 'gezien' wel. Bij oproepen d.m.v. de link "(aantal aanknopingspunten)" verschijnt het keuzevenstertje níét !!!

Waarom is de oproep d.m.v. beide linken niet gelijk?

Probleem (voor mij) opgelost en onderwerp zou kunnen vervallen.

mvg., Hubert

Hubert van Steenes - 11 okt 2016 - 17:52







De auteur van het eerste bijdrage in dit bericht heeft aangegeven dat de vraag is beantwoord of het probleem is opgelost.

Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het Stamboom Forum dient u eerst in te loggen! Nog geen lid? Registratie is gratis en snel!


Inloggen Registreer nu