In mijn stamboomstatistieken zie ik als meest voorkomende naam 'Van Beers' staan. Dá's niet vreemd uiteraard, in mijn eigen stamboom. Klik ik hier op dan krijg ik geen enkele treffer. Dat is wel vreemd natuurlijk. Idem voor 'Van Bers', 'Van den Bergh' enz.
Overigens verzint Genalogie Online zelf dat die voorvoegsels met een hoofdletter moeten beginnen, bij mij staan ze met kleine letter. Maar dit terzijde.
Ga ik via zoeken op hoofdletter naar 'Beers, van' (waarom nu het voorvoegsel, gelukkig zonder hoofdletter, er achter?) dan wordt het nog vreemder. Ik krijg nu heel veel hits, wat je gezien bovenstaande misschien niet meer zou verwachten, maar bij al die hits ontbreekt het voorvoegsel.
Er gaat dus iets behoorlijk mis met de voorvoegsels. Zoals zo vaak sinds het digitale tijdperk zijn intrede heeft gedaan, zucht.
Ik gebruik Aldfaer 6.0, incl. GEDCOM 5.5. In het GEDCOM-bestand zie ik overal de tag SPFX met daarachter het voorvoegsel. Dus dat gaat goed, m.i.
Het lijkt aan Genealogie Online te liggen. Kan die wel omgaan met GEDCOM 5.5? Of doe ik zelf iets verkeerd?
Heeft iemand een oplossing hiervoor?
Groet,
Kees van Beers