Kan iemand mij vertellen hoe ik het voor elkaar krijg dat mijn stamboom wordt gepubliceerd op de website van Genealogie online? Het schijnt dat ik dat eerst moet accorderen, maar ik heb geen idee hoe of waar ik dat moet doen.
Jan, heel erg bedankt voor je reactie. Maar het gaat niet om een nieuwe stamboom. Ik heb mijn stamboom ververst en nu is hij voor niemand meer te vinden op internet terwijl dat eerder wel zo was. Mensen die zoeken krijgen nu een melding dat de stamboom niet meer bestaat. Ergens heb ik gelezen dat ik de plaatsing moet accorderen als ik de stamboom ververs. Maar het is voor mij echt helemaal onduidelijk hoe en waar ik dat moet doen. Vandaar mijn vraag, dus als iemand hier iets over kan zeggen.......heel graag!
Daarvoor krijg je een e-mail van Bob Coret met een link waarmee je de plaatsing kunt accorderen.
Ja, dat had ik verwacht. Maar ik heb die link niet gekregen. Wel een mail om te bevestigen dat de stamboom is ververst. Maar geen link of verwijzing naar een link. Ik heb de mail verschillende keren gelezen omdat ik dacht dat ik iets over het hoofd zag. Komt die link misschien op een later moment?
Voor mij is het al even geleden, maar ik bedoelde die bevestiging. Ik denk dat er dan toch iets is misgegaan. Je kunt proberen Bob persoonlijk een mailtje te sturen via het linkse oranje blokje onderaan deze pagina.
even opnieuw een gedcom aanbieden
Ik heb mijn oude publicatie eerst verwijderd en daarna de nieuwe gedcom geplaatst, dat ging wel goed. Er waren, als ik me goed herinner, eerder problemen met verversen.
Iedereen heel erg bedankt voor de tips en adviezen. Uiteindelijk heb ik hetzelfde gedaan als Ria. De stamboom geheel verwijderd en opnieuw als nieuwe stamboom opgevoerd. Dat werkte wel. Nu maar hopen dat het niet bij elke verversing op die manier moet

Hello Bob !
Wel wat veranderd hier....Probleem : Ik heb iemand die wordt dood aangegeven Bernard BRAM, in mijn stamboom, en is NIET ZO BLIJ...Maar ik heb altijd het hier op je site kunnen veranderen...Wat veranderen in iedere geval. Ik heb nooit geen software gehad ! Hoe maak ik hem levend ? Gaat het zo door, hij wil dat ik verwiijderd alles over hem....HOE KAN JE VERANDEREN EN SCHRIJVEN LEVEND ?
Bedankt om dat te oplossen.
Ik heb nog iemand anders met wie ik heb dezelfde probleem, HURRY, BINNENKORT IK ZOU WORDEN GEVRAAGD OM ALLES TE VERWIJDEREN !
Ik kan me voorstellen dat iemand niet zo blij is als hij ineens 'dood' zou zijn op internet. Je kunt niet online gegevens van iemand veranderen, voor zover ik weet. Als er van iemand verkeerde info op de site staat kun je het beste je stamboom verversen met de juiste gegevens. Als dat niet lukt: je stamboom in z'n geheel verwijderen en opnieuw opvoeren met de juiste gegevens. Succes ermee!
Hello,
bedankt voor de antwoord. Ik wit het al...Ben ik al 2 dagen bezig de probleem te herstellen. vroeger, je kon direct in je stamboom, vervangen, toevoegen, herstellen. Dan stuurde je een gedcom.
vandag, ik wil mij stamboom zien, corrigeren.
Waar is mijn stamboom van VOOR de gedcom ? ik heb gelezen, ga op de stamboomforum....
WAAR ?
Mijn stamboom was online gebouwd !