stamboomforum

Forum logoHelpdesk » Verkeerde koppling naar andere stambomen opgelost



Profiel afbeelding

Betreft Genealogie Online

Ik heb de laatste maanden diverse programma's geprobeerd voor het beheer van mijn stamboom. Ik heb de indruk dat door het heen en weer kopieren van de Gedcom-bestanden de interne nummering van mijn voorgeslacht is veranderd.

Bij een persoon in een stamboom op GenealogieOnline staan verwijzingen naar andere stambomen waar die persoon ook voorkomt. Bij enkele voorouders is deze koppeling nu foutief.

Bijvoorbeeld Jan Niezing in mijn stamboom verwijst nu naar Catharina Niezing in de stamboom van Hobers.

Zie http://www.genealogieonline.nl/stambomen-van-arie-pool/I913.php

Vraag: is dit tijdelijk en lost het vanzelf wel op, door de vergelijkingsprogramma's van deze website, of is dit iets dat ergens door iemand gerepareerd moet worden?

Arie

Arie Pool - 12 feb 2013 - 07:59

Ik heb mijn stamboom verwijderd. Lost het probleem in ieder geval op.

Arie Pool - 3 mar 2013 - 19:28

Beste Arie,

Jammer dat je je stamboom verwijderd hebt. Dit probleem doet zich zo af en toe voor. Soms komt er achter de schermen een soort schoonmaakbeurt en dan klopt het ineens weer.

Maar ja tot die tijd is het storend. Zo heb ik een totaal verkeerde link naar een totaal endere Hobers  en heb ik ook nog eens tig stambomen.

Afbeeldingen zijn alleen zichtbaar als u bent ingelogd op het Stamboom Forum

Groet

Wim

Wim Hobers - 4 mar 2013 - 23:28


Wim,

misschien heb ik wel te snel de stamboom weggegooid, maar ik ontdekte steeds meer "chaos", zoals foto's die ik verwijderd had, maar nog wel zichtbaar waren, verkeerde links naar verkeerde bronnen. Ik ben juist nu bezig om alles wat op te schonen en van de juiste bronnen te vooorzien.

Ik heb inmiddels weer een keurig nette opgeruimde http://www.genealogieonline.nl/stamboom-pool/

Nu de foto's nog even plaatsen en de verhalen opnieuw laden, en alles is weer online.

Arie

ps. daarnaast heb ik natuurlijk nog m'n eigen site. Die doet tenminste wat ik ervan verwacht Afbeeldingen zijn alleen zichtbaar als u bent ingelogd op het Stamboom Forum

Arie Pool - 5 mar 2013 - 19:56







De auteur van het eerste bijdrage in dit bericht heeft aangegeven dat de vraag is beantwoord of het probleem is opgelost.

Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het Stamboom Forum dient u eerst in te loggen! Nog geen lid? Registratie is gratis en snel!


Inloggen Registreer nu