stamboomforum

Forum logoHelpdesk » Privacy online opgelost



Profiel afbeelding

Betreft Genealogie Online

Overleden personen worden voorzover mij bekend autmatisch gepubliceerd.

Toch vind ik het wenselijk vootr recent overleden familielreden de privacy nog enige tijd te handhaven

door ze nog niet te publiceren.

Mijn stamboomprogramma is Aldfaer.

Ondanks dat ik "niet publiceren" aanvink volgt toch publicatie in genealogie online.

Hoe los ik dat op met handhaving van de overlijdensdatum.

Nico van der Elst

N van der Elst - 14 nov 2012 - 08:43


Open Aldfaer.

Kies in de werkbalk voor Extra, kies dan Instellingen, kies privacy.

Daar kun je de termijn van publiceren na een gebeurtenis (overlijden, relatie, geboorte) instellen.Standaard staat deze voor overlijden ingesteld op 0 jaar na overlijden.  

Je kunt e.e.a. ook nog nalezen in de handleiding van Aldfaer

Kies in de werkbalk voor help, kies daarna voor inhoud, kies stap voor stap, kies Aldfaer aanpassen, kies Instellen privacy, kijk bij publiceer persoon. Daar staat een opsomming van regels mbt de privacy:

 Publicatie van een persoon indien de Optie Ovl op tabblad [Overlijden] is aangevinkt en instelling is 0 jaar na overlijden. Waarschijnlijk is die instelling bij jou dus 0 jaar na overlijden.  

mvg-Ben

Ben Wegman - 14 nov 2012 - 09:20







De auteur van het eerste bijdrage in dit bericht heeft aangegeven dat de vraag is beantwoord of het probleem is opgelost.

Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het Stamboom Forum dient u eerst in te loggen! Nog geen lid? Registratie is gratis en snel!


Inloggen Registreer nu