stamboomforum

Forum logoNieuws en updates » te positieve verwachting



Profiel afbeelding

De verwachtingen van veel mensen die reageren is dat het wel mee zal vallen met de reacties  en dat je kinderen en kleinkinderen niet verantwoordelijk kan houden voor daden ouders of andere familie. Echter al sinds jaren worden mensen op social media uitgescholden voor nsber  of kind van  en erger als men het niet met hun mening  eens is. Op social media is er een kleine groep die  rotzooi schopt,  en problemen maakt voor anderen en hen lastig valt. Ik denk ook dat reactie van de meeste mensen mee zullen vallen, echter ik maak me als kind van zorgen om die kleine groep, die echter voor  gigantische problemen kunnen zorgen. 

Ina Hartgers - 24 sep 2024 - 08:45

Ik weet niet wat uw bedoeling is van dit betoog, maar dit is een STAMBOOMFORUM. Denk dat de discussie op andere forums plaats moet vinden.

Duinker - 24 sep 2024 - 09:42

Ik denk dat het een reactie is op een langlopende discussie op dit forum over openbaarheid van gegevens uit WOII.

JP Ouweltjes - 24 sep 2024 - 10:44 (laatst bijgewerkt 24 sep 2024 — 10:45 door auteur)

Ja klopt, ik dacht dat ik onder die discussie reageerde. 

Ina Hartgers - 24 sep 2024 - 10:46

Er is een discussie op dit forum over dit onderwerp en mijn reactie had ik daaronder geplaatst zover ik weet. Bent u nie tgeinteresseerd indie discussie, dan kan u hem vermijden. 

Ina Hartgers - 24 sep 2024 - 10:48


Everardus Rollema - 25 sep 2024 - 11:40







Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het Stamboom Forum dient u eerst in te loggen! Nog geen lid? Registratie is gratis en snel!


Inloggen Registreer nu